לקוחות ממליצים

תודה, היום אני יכול להגיד ולכתוב את זה ויותר מהכול גם להרגיש את זה. כיום אני בעיצומו של תהליך, שבתחילת האימון נראה כדבר לא אפשרי, עזרת לי להבין ולהרגיש מה אני צריך לעשות כדי לראות את הדרך להגשמת החזון שלי ויותר מזה עזרת לי להבין מהו אותו חזון.

יניב, 28

יש המון מאמנים בשוק! האימון עלה עכשיו על הגל של התודעה בקרב האנשים אשר מבינים את הקסם והפשטות של האימון וכיצד הוא מקלף שכבות של שנים. אולם במקום מסויים איני יודעת אם זהו האימון ששינה אצלי כה הרבה כי אם ליגד שבאה לקראתי ממקום כה טהור ושילבה אלמנטים קסומים אשר נמצאים רק בה וחוכמה ייחודית הקיימת אצלה בלבד.

נעה, 26


ליגד היא אישיות יוצאת דופן בעלת יכולות מדהימות.ליגד היא מאמנת מקצועית ביותר. בזכותה אני היום אישה היודעת להעריך את החיים המתאימים לי ולהתנהג בהתאם.

רבקה, 62

את היית לי פנס בחשיכה, נקודה יציבה בתוך הבלאגן, חבל להיאחז בו, פקחת את עיניי ואת נפשי. ידעת לנער בזמן, לא סלחת על שטויות, וטפחת על השכם כשבאמת הגיע. לא בררת מילים, לא עטפת דברים בצמר גפן היית ישירה וחדה כסכין..הכנות שלך, שלפעמים ניסרה בי, יותר מהכל כי גרמה לי להיות כנה עם עצמי ולראשונה בחיי להתעמת עם הדברים עד סופם.

רונה, 26


אני מאוד אוהבת בך את השילוב של הרוחניות עם ההגיון. השילוב הזה עזר לי לפתיחות והסיר את כל החומות הציניות שבניתי במשך השנים. יש בך משהו מאוד אמיתי ומצד שני לא עדין מידי. משהו אינטיליגנטי ולא מאיים.

ר.ש., 31

הגעתי אלייך, אך לא ידעתי בשביל מה, אך לאט לאט התחוור לי בדיוק מה אני רוצה. חל שינוי בהרגשה שלי כלפיי, היום אני חושבת שמגיע לי גם להרגיש טוב.

זהבה, 54

הצלחת להפיח בי אופטימיות ותקוה שהדברים אכן יכולים להשתנות. אני יוצאת מכאן עם תובנות וכלים חדשים ומאמינה שבעזרתם אוכל להגשים את חזוני.

עינת, 32

חדש: סדנא למציאת זוגיות

הרשמו עכשיו